- Tylko online
- Nowy


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 238,31 zł 0%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Wąż 1 1/4"x1 1/4" Tucai o średnicy wewnętrznej 30mm i długości 300mm zakończony nakrętkami. Przeznaczony do połączeń w instalacjach wodnych, pasuje do systemów wymagających wysokiej przepustowości i solidnego montażu. Kluczowe przy doborze: średnica, typ zakończenia oraz kompatybilność z systemem TAQ EXTRA HG WW.
Wąż 1 1/4"x1 1/4" nakr/nakr śr.wew. 30mm długość 300mm Tucai to element przeznaczony do wykonywania trwałych połączeń w instalacjach wodnych o podwyższonych wymaganiach dotyczących przepływu. Dzięki zakończeniu w postaci nakrętek oraz średnicy wewnętrznej 30mm, sprawdzi się w miejscach, gdzie ważna jest zarówno szczelność, jak i duża wydajność przesyłu wody.

Produkt dedykowany jest do zastosowań w instalacjach wodociągowych, szczególnie tam, gdzie wymagana jest większa średnica przepływu. Zakończenia nakrętkowe pozwalają na łatwy i pewny montaż do standardowych przyłączy o gwincie 1 1/4 cala. Wąż pasuje do rozwiązań marki Tucai oraz do większości systemów opartych na standardzie TAQ EXTRA HG WW.
Stosuj ten wąż, gdy instalacja wymaga pewnego, szczelnego połączenia o wysokiej przepustowości i montażu na przyłączach 1 1/4 cala. Produkt sprawdza się szczególnie w miejscach, gdzie kluczowa jest wydajność przesyłu i odporność na typowe warunki eksploatacyjne instalacji wodnych.
Ważne, by przed zakupem upewnić się co do średnicy i typu zakończeń – nakrętki 1 1/4 cala oraz średnica 30 mm są kluczowe dla poprawnego montażu i działania. Wąż dedykowany jest do instalacji z serii Węże do wody serii TAQ EXTRA HG WW 5/4x5/4 cala, ale może być także używany w innych standardowych aplikacjach po potwierdzeniu zgodności.
Produkty marki Tucai są szeroko wykorzystywane przez instalatorów, ponieważ pozwalają na szybki i bezproblemowy montaż oraz zapewniają długotrwałe użytkowanie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i stabilności połączenia w instalacji wodnej, wybór oryginalnych węży Tucai minimalizuje ryzyko awarii.
W ofercie dostępne są również wężyki i węże od 1/4 do 2 cali serii TAQ, które mogą uzupełnić Twoją instalację.


Na razie brak opinii klientów.