- Tylko online
- Nowy


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 349,80 zł 0%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Wąż 1 1/4"x1 1/4" nakr/nakr śr.wew. 30mm długość 800mm Tucai to elastyczny element przeznaczony do przesyłu wody w instalacjach sanitarnych i przemysłowych. Zakończony dwoma nakrętkami ułatwiającymi szczelne podłączenie. Odpowiedni, gdy wymagana jest średnica wewnętrzna 30mm oraz długość 800mm. Wybierając ten model, warto zweryfikować zgodność z przyłączami i parametrami systemu.
Wąż 1 1/4"x1 1/4" nakr/nakr śr.wew. 30mm długość 800mm Tucai to komponent zaprojektowany z myślą o efektywnym przesyle wody w instalacjach sanitarnych, przemysłowych i technicznych. Wyróżnia się średnicą wewnętrzną 30 mm oraz długością 800 mm, co pozwala na łatwe dopasowanie do wielu typów systemów, w których wymagany jest taki przekrój oraz zakres długości.

Produkt wyposażony jest w dwa zakończenia z nakrętkami (nakrętka/nakrętka), które umożliwiają szybki i szczelny montaż do typowych przyłączy instalacyjnych o średnicy 1 1/4 cala. Taka konstrukcja pozwala na montaż bez konieczności stosowania dodatkowych adapterów, pod warunkiem zgodności wymiarów z istniejącym systemem.
Wąż znajduje zastosowanie w instalacjach wodnych domowych i przemysłowych, wszędzie tam, gdzie konieczne jest połączenie elementów o gwintach 1 1/4 cala oraz wymagane są parametry: średnica wewnętrzna 30 mm i długość 800 mm. To rozwiązanie wykorzystywane m.in. do podłączania bojlerów, kotłów, rozdzielaczy, zbiorników czy innych urządzeń zasilanych wodą o większym przepływie.
Dobierając ten wąż, należy zwrócić uwagę na:
Przed montażem warto upewnić się, że przyłącza są czyste i pozbawione uszkodzeń. Zaleca się dokręcanie nakrętek za pomocą odpowiedniego klucza, jednak bez nadmiernej siły, by nie uszkodzić gwintów. W przypadku zastosowań w systemach przemysłowych lub o podwyższonym ciśnieniu, należy zweryfikować parametry pracy całej instalacji pod kątem kompatybilności z wybranym modelem węża.
Najczęstsze sygnały świadczące o konieczności wymiany tego typu węża to:
Regularna kontrola stanu węża pozwala zapobiegać awariom i utrzymać sprawność całej instalacji wodnej.
Jeśli szukasz innych długości, średnic lub konfiguracji zakończeń, sprawdź kategorię Węże do wody serii TAQ EXTRA HG WW 5/4x5/4 cala, gdzie znajdziesz produkty kompatybilne z tym modelem.
Wąż 1 1/4"x1 1/4" nakr/nakr śr.wew. 30mm długość 800mm Tucai to precyzyjnie wykonany element do instalacji wodnych, który dzięki swoim parametrom znajduje zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych. Odpowiedni dobór średnicy i długości ma kluczowe znaczenie dla wydajności oraz bezpieczeństwa pracy instalacji.


Na razie brak opinii klientów.