
























keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Najwyższej jakości przyłbica samościemniająca EAGLE 820S przeznaczona do zapewnienia ochrony oczu i twarzy przed iskrami, rozpryskami i szkodliwym promieniowaniem. Filtr samościemniający przełącza się automatyczne ze stanu rozjaśnionego do stanu zaciemnionego w chwili, kiedy powstaje łuk elektryczny i powraca do stanu rozjaśnionego po zaprzestaniu spawania.
Przyłbica posiada regulację poziomu zaciemniania, wybór czasu zwłoki i czułości, w tym dodatkowe ustawienie GRIND przeznaczone do szlifowania. Nowością jest również wskaźnik poziomu naładowania baterii na panelu sterującym.
Cechą szczególną maski jest rekordowo szerokie pole widzenia o rozmiarze 95x85mm, niespotykane do tej pory na naszym rynku. Przyłbica posiada klasę optyczną 1/1/1/1 - rozproszenia światła, odchylenia współczynnika przepuszczania światła oraz zależności współczynnika przepuszczania światła od kąta padania.
Do przyłbicy jest dostępna bateria CR2032.
DANE TECHNICZNE:
Obszar okna [mm] | 95x85 |
Rozmiar wkładu [mm] | 133x114x9 |
Liczba sensorów | 4 |
Zakres zaciemnienia [DIN] | 6-9 / 9-13 |
Czas przełączania [s] | 1/25000 |
Czas zwłoki [s] | 0,1 -1,0 |
Waga [g] | 490 |
Specyficzne kody
Na razie brak opinii klientów.