maj
29,
2025
ZOGO-NET dystrybucja serwis części do kosiarek, robotów koszących zapraszamy do oferty
maj
29,
2025
ZOGO-NET dystrybucja serwis części do kosiarek, robotów koszących zapraszamy do oferty
kwi
29,
2024
Zmiany w rozliczaniu nadwyżek prądu w 2024 a dokładnie już 1 Lipca co nas czeka.
kwi
25,
2024
Arka zdobywa złoty medal za innowacyjny produkt którym jest zawór zwrotny Pionier.
kwi
21,
2024
Arka armatura katalog 2024 najnowszy katalog produktowy armatury hydraulicznej instalacyjnej
kwi
19,
2024
Pompy ciepła marki THERMATEC innowacyjny projekt pomp ciepła na czynniku R-290
kwi
19,
2024
Nowe estetyczne czajniki gotujące wodę w szklanym zbiorniku a nie w plastiku.
kwi
13,
2024
Właśnie mijają kolejne urodziny zaworów marki Calido serii S-30
kwi
13,
2024
Dziś ukończyliśmy montaż inwertera hybrydowego marki Deye.
kwi
04,
2024
Fotowoltaika Brzustówek montaż instalacji w powiecie Opoczyńskim moc instalacji 9,84kW
kwi
04,
2024
Montaż instalacji fotowoltaicznej w miejscowości Ujazd, tym razem na płaskim dachu.
kwi
04,
2024
Realizacja montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 9,84kW w miejscowości Miedzna Murowana gmina Żarnów powiat Opoczno
Roboty koszące stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli ogrodów. To nie tylko oszczędność czasu, ale...
Szukasz niezawodnego źródła zasilania w każdych warunkach? Stacja zasilająca Ehom Loncin EP1650-3 to urządzenie,...
Dowiedz się, jakie rodzaje trawników są najlepsze dla robotów koszących Sunseeker X3, X5 i X7. Sprawdź zalecenia...
Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją Robota koszącego Sunseeker X5 RTK Plus
Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją Robota koszącego Sunseeker X7 RTK Plus
Roboty koszące Sunseeker (modele X3, X5 i X7) to zaawansowane technologicznie urządzenia, które wyręczają nas z czasochłonnego koszenia trawy. Aby jednak działały niezawodnie przez długie lata, warto zadbać o ich odpowiednią ochronę. Jednym z najlepszych sposobów zabezpieczenia robota przed warunkami atmosferycznymi jest garaż dedykowany dla robotów koszących Sunseeker.
Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety stosowania garażu – nie tylko z punktu widzenia ochrony urządzenia, ale także estetyki i funkcjonalności ogrodu.
Dzięki solidnemu zadaszeniu, robot Sunseeker w czasie ładowania nie jest wystawiony na działanie intensywnego słońca. Zmniejsza to nagrzewanie się obudowy oraz chroni elektronikę wewnętrzną przed przegrzewaniem się w upalne dni. To oznacza dłuższą żywotność i mniejsze ryzyko usterek.
🖼️ Zdjęcie: Robot Sunseeker w eleganckim garażu ogrodowym – fot. Jakub Woźniak, Janikowo
Nawałnice i gwałtowne burze mogą pojawić się niespodziewanie. Garaż Sunseeker stanowi skuteczną osłonę przed dużym gradem, który mógłby uszkodzić obudowę, czujniki lub panel sterowania robota. Dodatkowo chroni urządzenie przed bezpośrednim zalewaniem wodą opadową.
🖼️ Zdjęcie: Garaż Sunseeker na obrzeżu działki – fot. Jakub Woźniak, Janikowo
Garaż idealnie komponuje się z nowoczesnymi ogrodami, zapewniając robotowi miejsce „postojowe” i jednocześnie porządkując przestrzeń. Konstrukcja jest lekka wizualnie, a jednocześnie stabilna i trwała.
🖼️ Zdjęcie: Robot Sunseeker przy altanie ogrodowej – fot. Jakub Woźniak, Janikowo
Regularne pozostawianie robota na ładowarce bez zadaszenia naraża go na wilgoć, promienie UV oraz zanieczyszczenia. Garaż skutecznie minimalizuje te zagrożenia, co przekłada się na mniejszą awaryjność i dłuższą żywotność sprzętu.
🖼️ Zdjęcie: Sunseeker w miejscu postojowym – fot. Jakub Woźniak, Janikowo
Garaże dostępne w naszym sklepie są dedykowane do modeli Sunseeker X3, X5 i X7, co oznacza idealne dopasowanie do stacji dokującej oraz wyglądu samego robota. Nie musisz niczego przerabiać ani dopasowywać – wystarczy zamontować i gotowe.
🖼️ Zdjęcie: Garaż idealnie pasujący do robota Sunseeker – fot. Jakub Woźniak, Janikowo
Garaż dla robota koszącego Sunseeker to niewielka inwestycja, która przynosi duże korzyści. Ochrona przed słońcem, gradem i deszczem, poprawa estetyki ogrodu oraz wydłużenie żywotności robota to tylko niektóre z nich. Jeśli chcesz, aby Twój robot Sunseeker działał niezawodnie przez wiele sezonów – zainwestuj w odpowiedni garaż już teraz.
Zobacz wszystkie modele robotów koszących Sunseeker oraz ich akcesoria w naszym sklepie:
👉 Roboty koszące Sunseeker – instalpv.pl
📸 Autor zdjęć: Jakub Woźniak, Janikowo
Piotrków Trybunalski
Tomaszów Mazowiecki
Bełchatów
Radomsko
Skierniewice
Rawa Mazowiecka
Łowicz
Drzewica (gmina miejsko-wiejska, pow. opoczyński)
Radom
Przysucha
Białobrzegi
Grójec
Kozienice
Zwoleń
Warka
Kielce
Końskie
Stąporków
Starachowice
Skarżysko-Kamienna
Ostrowiec Świętokrzyski
Sandomierz (bliżej granicy 100 km)
Puławy (na granicy 100 km)
powiat opoczyński
powiat tomaszowski
powiat piotrkowski
powiat radomszczański
powiat rawski
powiat skierniewicki
powiat grójecki
powiat przysuski
powiat białobrzeski
powiat kozienicki
powiat konecki
powiat starachowicki
powiat skarżyski
powiat ostrowiecki
powiat radomski
powiat kielecki (częściowo)
Wypełnij formularz co ułatwi nam dobranie i montaż Robota Koszącego Sunseeker
Formularz doboru robota koszącego
Miejscowość | Odległość od Janikowa |
---|---|
Pakość | 1,2 km |
Inowrocław | 11,5 km |
Barcin | 13,5 km |
Mogilno | 16,1 km |
Strzelno | 17,2 km |
Kruszwica | 19,1 km |
Gniewkowo | 23,8 km |
Żnin | 26,7 km |
Radziejów | 33,6 km |
Bydgoszcz | 39,1 km |
Aleksandrów Kujawski | 42,3 km |
Toruń | 42,9 km |
Ciechocinek | 48,5 km |
powiat inowrocławski
powiat mogileński
powiat radziejowski
powiat żniński
powiat bydgoski
powiat aleksandrowski
powiat toruński
🔹 Profesjonalny montaż robotów koszących Sunseeker
🔹 Montaż stacji dokujących i konfiguracja robota
🔹 Montaż garaży chroniących przed słońcem i gradem
🔹 Doradztwo w zakresie doboru modelu do ogrodu
Jakub Woźniak
📍 Ul. Wiejska 34, 88-160 Janikowo
📱 Tel.: 733 752 525
📧 E-mail: [email protected]
Krzysztof Mokrowiecki
📍 Ogonowice 51, 26-300 Opoczno
📱 Tel.: 510709385
📧 E-mail: [email protected]
Chłopaki na montażu profesjonalnie wykonali instalację elektryczną dla mojego robota, wykonali zasilanie w miejscu ogrodu gdzie nigdy bym się nie spodziewała że będę tam miała prąd, ekipa wykonała instalację z użyciem paneli fotowoltaicznych bo stacja jest oddalona o 200mb od najbliższego zasilania a nie było mowy i zezwolenia z mojej strony o kopaniu i prowadzenia przewodów a jednak dali radę robot od miesiąca ładuje się znakomicie brak niedomagań co mnie kusi teraz założyć instalację fotowoltaiczną do której nie miałam przekonania teraz widzę że daje radę z baterią i falownikiem ładuje robota który ładuje się codziennie, dodatkowo chłopaki dla baterii zapewnili stałą temperaturę co akumulator na ziemię nie musi być chowany i odłączny. Wykonanie pełen profesjonalizm który mnie zaskoczył że da się bez kopania i kładzenia przewodów w ziemi itp.
check_circle
check_circle
Ostatnie komentarze